Domů » Workshopy

Workshopy

Fotografické workshopy

Více než 17 let pořádám fotografické workshopy zaměřené na makrofotografii. Cílem mých kurzů je seznámit účastníky s fotografickou technikou a způsoby fotografování. Snažím se využít své dlouholeté entomologické praxe a tak se účastníci dozvědí i spoustu zajímavostí z hmyzího světa. Právě znalost fotografovaných objektů je pro výslednou fotografii velmi důležité. 

Workshopy pořádám třikrát ročně s tím, že v květnu a září lektoruji kurzy makrofotografie, které pořádá Fotoinstitut.cz a to v Kašperských Horách, kde máme vlastní zázemí. Dále v průběhu června pořádám kurz makrofotografie v Mikulově. Tento víkendový kurz je velmi oblíbený a o novém termínu budu vždy včas informovat prostřednictvím Facebooku, resp. tohoto webu. V rámci kurzu se věnujeme praktickým ukázkám fotografování a návštěvě významných lokalit v okolí Mikulova. Účastníci se tak mohou těšit na fotografování roháčů obecných, tesaříků obrovských, mravenců lužních, nejrůznějších motýlů a samozřejmě nezapomínáme ani na rostliny. Vysvětlím vám jak správně pořídit snímky pro skládanou fotografii, nebo jaké pomůcky nejčastěji používám.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace