Domů » Workshopy » Workshopy 2017

Vzhledem ke změnám, které u mne nastanou v roce 2017, jsem byl nucen upravit i počet pořádaných workshopů. Zaměření workshopů zůstane stejné, jen počet se sníží. Věrní zůstaneme i místu a v minulosti navštíveným lokalitám. Pokud o nějakém kurzu uvažujete, určitě neváhejte, protože počet míst je omezený a oproti minulým rokům, díky menšímu počtu kurzů, snížený asi o 15 míst.


Pro objednání kurzu prosím vyplňte přihlašovací formulář na konci stránky. V případě zájmu Vám sdělím podrobnějsí informace.

Pokud budete chtít kurz někomu věnovat, připravil jsem pro Vás Dárkový poukaz, který najdete také na konci stránky.

Makrofotografie - vodní živočichové

Místo konání - Hora sv. Kateřiny
Začátek kurzu v pátek 21.7.2017 v 19:00 hodin
Ukončení kurzu v neděli 23.7.2017 ve 13:00 hodin

Cena 3600 Kč

V ceně kurzu je ubytování včetně snídaně, lektorování, wifi a parkování v objektu
Maximální počet účastníků 10

VOLNÝCH MÍST 4

Již po páté proběhne tento velmi oblíbený kurz, který je zaměřen na fotografování vodních živočichů. Budeme se věnovat fotografování vážek, jepic, pošvatek, ale i pavouků nebo much. Naučíme se spráně používat odrazné plochy a difuzéry, řekneme si jaký objektiv je pro fotografování vážek nejvhodnější a budeme fotografovat i vodní živočichy ve vodních nádržkách. I u tohoto kurzu se dozvíte spoustu zajímavostí ze života hmyzu a pavoukovců. Na kurzu Vás seznámím i s úpravami fotografií.
21174182

Diskuze byla administrátorem uzamčena. Nyní již není možné vkládat nové komentáře.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace