Domů » Workshopy » Workshopy 2017

Vzhledem ke změnám, které u mne nastanou v roce 2017, jsem byl nucen upravit i počet pořádaných workshopů. Zaměření workshopů zůstane stejné, jen počet se sníží. Věrní zůstaneme i místu a v minulosti navštíveným lokalitám. Pokud o nějakém kurzu uvažujete, určitě neváhejte, protože počet míst je omezený a oproti minulým rokům, díky menšímu počtu kurzů, snížený asi o 15 míst.


Pro objednání kurzu prosím vyplňte přihlašovací formulář na konci stránky. V případě zájmu Vám sdělím podrobnějsí informace.

Pokud budete chtít kurz někomu věnovat, připravil jsem pro Vás Dárkový poukaz, který najdete také na konci stránky.


JIŽNÍ MORAVA - MIKULOV
Makrofotografie - bezobratlí a rostliny

23.-25.6.2017 / pátek - neděle / cena 3800 Kč
V ceně kurzu je ubytování včetně snídaně
Maximální počet účastníků 10
OBSAZENO

Jedná se o speciální kurz, který proběhne v překrásném prostředí jižní Moravy. Během víkendu navštívíme zajímavá místa v okolí Mikulova, ale i Lednický park, kde budeme v nočních hodinách fotografovat roháče obecné, nebo tesaříky obrovské. Jižní Morava je domovem vzácných druhů bezobratlých a my se za některými z nich podíváme. Naučím Vás jak používat nejrůznější pomůcky, jak správně a kvalitně osvítit fotografovanou scénu, a jak je zvykem na mých kurzech, seznámím Vás i se zajímavostmi ze života hmyzu. Na kurzu Vás seznámím i s úpravami fotografií.

***********************************************************************************************************************

Makrofotografie - vodní živočichové

Místo konání - Hora sv. Kateřiny
Začátek kurzu v pátek 21.7.2017 v 19:00 hodin
Ukončení kurzu v neděli 23.7.2017 ve 13:00 hodin

Cena 3600 Kč

V ceně kurzu je ubytování včetně snídaně, lektorování, wifi a parkování v objektu
Maximální počet účastníků 10

VOLNÝCH MÍST 4

Již po páté proběhne tento velmi oblíbený kurz, který je zaměřen na fotografování vodních živočichů. Budeme se věnovat fotografování vážek, jepic, pošvatek, ale i pavouků nebo much. Naučíme se spráně používat odrazné plochy a difuzéry, řekneme si jaký objektiv je pro fotografování vážek nejvhodnější a budeme fotografovat i vodní živočichy ve vodních nádržkách. I u tohoto kurzu se dozvíte spoustu zajímavostí ze života hmyzu a pavoukovců. Na kurzu Vás seznámím i s úpravami fotografií.

***********************************************************************************************************************

Makrofotografie - pavoukovci

Místo konání - Hora sv. Kateřiny
Začátek kurzu v pátek 15.9.2017 v 19:00 hodin
Ukončení kurzu v neděli 17.9.2017 ve 13:00 hodin

cena 3600 Kč

V ceně kurzu je ubytování včetně snídaně, lektorování, wifi, parkování v objektu

Maximální počet účastníků 10

VOLNÝCH MÍST 5

Tento speciální kurz je určen těm, kteří mají rádi pavouky a pavoukovce. Během víkendu navštívíme některé lokality, kde žijí jak běžní, tak vzácní pavoukovci. Můžete se tak těšit například na stepníky, sklípkánky, různé druhy křižáků, plachetnatky atd. Ukážu Vám, kde pavouky hledat, jak se knim správně chovat a samozřejmě jakým způsobem je fotografovat pro dokumentační účely, nebo umělecky. Ukážeme si i domácí studio, které Vám poslouží v případě, že je venku ošklivé počasí. Na kurzu Vás seznámím i s úpravami fotografií.
51513203

Diskuze byla administrátorem uzamčena. Nyní již není možné vkládat nové komentáře.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace