Domů » Novinky » Individuální kurzy dle zaměření


Vhodnou alternativou ke skupinovým kurzům makrofotografie jsou individuální kurzy. Výhodou těchto kurzů je, že se věnuji jen Vám, je spousta prostoru na zodpovězení Vašich dotazů a každou vznikající fotografii můžeme společně podrobně rozebrat, okamžitě upozornit na chyby atd. Proto jsem se rozhodl udělat nabídku individuálních kurzů, které budou více méně specializované a každý si tak může vybrat ten, který mu bude nejvíce vyhovovat. Kurzy mohou probíhat jak v okolí Chomutova, tak v okolí Prahy. Pokud nemáte možnost cestovat, přijedu klidně k Vám a můžeme vyrazit na místa, která dobře znáte. Kurzy se liší také délkou a záleží na Vás zda si vyberete kurz 4 hodinový, nebo celodenní 8 hodinový. Kratší kurz je vhodný především pro ty, kteří pracují a mohou třeba až odpoledne a o víkendech se jim to nehodí.


OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ JE NA KONCI STRÁNKY

Délka kurzu 4 nebo 8 hodinDélka kurzu 4 nebo 8 hodin - Naučím Vás správně používat přirozené světlo a ukážu Vám pomůcky bez kterých se při fotografování neobejdete. Řekneme si jak správně exponovat a jak docílit ostrých fotografií i za zhoršených světelných podmínek, to vše bez použití blesku. Důležité je dobře využít směru a druhu světla a tak si zkusíme fotografie v zástinu, na plném slunci nebo v protisvětle.

Délka kurzu 4 nebo 8 hodinDélka kurzu 4 nebo 8 hodin - Na svých kurzech lidem říkám, aby se nebály používat blesk. Poradím Vám jak docílit "přirozeného" světla pomocí blesku a co vše k tomu budete potřebovat. Poradím Vám s výběrem blesku pro makrofotografii a také s pomůckami, bez kterých se neobejdete. Ukážu Vám i složitější využití blesku, které zatraktivní Vaše fotografie.

Délka kurzu 4 nebo 8 hodinDélka kurzu 4 nebo 8 hodin - Naučím Vás jak co nejlépe využívat hloubky ostrosti (DOF). Kdy se hodí malá, kdy naopak velká DOF. Jak docílit větší DOF bez změny clonového čísla, jak si pomoci k ostrým fotografiím a jak se zbavit rušivých prvků v pozadí. Naučíme se plně využívat možností, které má Váš fotoaparát a objektiv.

Délka kurzu 4 nebo 8 hodinDélka kurzu 4 nebo 8 hodin - Oblíbenou, avšak poměrně obtížnou fotografickou disciplínou je skládaná fotografie. Poradím Vám jakým způsobem se pořizují série fotografií, bez jakých pomůcek se určitě neobejdete a jak a čím fotografie složit do výsledné fotografie. Ukážu Vám způsoby posunu fotoaparátu a pomůcky, které si můžete vyrobit i doma. Řekneme si také kdy a kam je nejvhodnější na skládanou fotografii vyrazit.

Délka kurzu 4 nebo 8 hodinDélka kurzu 4 nebo 8 hodin - Chcete vyfotografovat rostliny netradičně, se zajímavých světlem, nebo pod jiným úhlem? Ukážeme si jak rostliny fotografovat dokumentačně, nebo svým fotografiím přidat něco navíc. Ukážu Vám řadu pomůcek, které Vám velmi pomohou a často jde o pomůcky, které si můžete doma vyrobit sami.

Délka kurzu 4 nebo 8 hodinDélka kurzu 4 nebo 8 hodin - Zajímáte se o mravence, nebo se Vám prostě jen líbí a chtěli byste si občas nějakého vyfotografovat? Ukážu Vám, kde mravence hledat, jak a kde je nejlépe vyfotografovat a co vše budete při focení potřebovat. Chtěli byste mít fotografii mravence jak pije kapičku sladké medovice ze zadečku mšice, ukážu Vám jak na to.

Tento speciální kurz je především pro zájemce o fotografie sbírkových exemplářů pro potřeby vědeckých článků. Poradím Vám jaké objektivy pro vědeckou fotografii použít, jaké pomůcky budete potřebovat a jak si poradit v případě velmi drobných objektů jako jsou pohlavní orgány samců nebo samic. Poradím Vám jak ušetřit čas při retušování pozadí.


Počet účastníků individuálního kurzu 1 osoba (2 osoby pouze po vzájemné dohodě)


Místo konání Chomutov a okolí do 20 km

č. kurzu CV1 Délka kurzu: 4 hodiny Cena: 1200,- Kč/ osobu
č. kurzu CV3 Délka kurzu: 4 hodiny Cena: 2000,- Kč/ 2 osoby

Objednávkový formulář11413151

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
11791021
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace