Domů » Nejnovější články » Individuální makro kurzy

Individuální makro kurzy

Již několikrát jsem byl dotazován, zda náhodou nedělám individuální fotografické kurzy zaměřené na makrofotografii. Z časových důvodů jsem tuto aktivitu odmítal, ale je čas na změnu a tak nabízím všem zájemcům individuální makro kurz. A co můžete od individuálního kurzu očekávat a proč využít právě ten?

WS 2015WS 2015 - Foto: Petr Bambousek

Samozřejmě krom výhody, že se budu věnovat pouze Vám, nabízím i pořádání kurzu ve Vašem okolí, nebo na místě, které si předem dohodneme. Není tedy potřeba za mnou jezdit, ale já přijedu za Vámi. Samozřejmě pokud se budete chtít přijet podívat a strávit příjemný den v okolí Chomutova na místech, která dobře znám, tak není problém. Můžeme se společně podívat na atraktivní lokality, kde se vyskytují zajímavé druhy hmyzu apod.

A jak takový kurz bude probíhat. Měli bychom spolu strávit celkem cca 6 hodin s tím, že začátek kurzu si můžeme dohodnout tak jak bude potřeba. Počítám však, že by měl kurz trvat od 10:00 do 16:00 hodin, samozřejmě čas berte jako hrubě orientační. V průběhu kurzu se seznámíte přímo v terénu s technikami, které používám, naučím Vás jak správně nastavit fotoaparát, který objektiv a jak používat, jak zvládnout práci s bleskem a jaké pomůcky je potřeba mít. A jak je dobrým zvykem na mých kurzech, ukážu Vám jak a kde najít zajímavé objekty pro fotografování. Půjde především o hmyz, pavoukovce a rostliny. A samozřejmě budu v průběhu našeho setkání očekávat Vaše zvídavé dotazy.

Zajímá Vás jak takové fotografie vznikají, jak docílit stejného osvětlení, kde najít podobné objekty? Tak neváhejte a přihlašte se na individuální kurz.

Pokud tedy máte zájem prožít se mnou jeden fotografický den, stačí se jen ozvat a domluvit se. Jsem schopen a ochoten vyhovět Vašim požadavkům, tak neváhejte a v případě zájmu pište na krasensky.pavel (zavináč) volny.cz.

Cena individuálního kurzu v nejbližším okolí Chomutova v délce 6 hodin je 1500 Kč.

V případě, že přijedu za Vámi bude účtována sazba 3 Kč/km.

Příklady:
Pokud přijedu například do Prahy nebo Plzně, je celková cena kurzu včetně nákladů na dopravu 1500 Kč + 600 Kč = 2100 Kč.
V případě kurzu například na jižní Moravě v okolí Brna je cena kurzu 1500 Kč + 1800 Kč = 3300 Kč.


82061115

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
91018513
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace